INTERVIJA AR MADONNU

 

Ideja, horeogrāfija, izpildījums: Kristīne Vismane

Ideja, mūzika, izpildījums: Jēkabs Nīmanis

Ideja, scenogrāfija, video: Epp Kubu (EST)

Izrādes producente: Zane Estere Gruntmane

Režijas konsultante: Māra Ķimele

Gaismas: Krišjānis Strazdīts

Tehniskais atbalsts: Kārlis Lapiņš

Mediji: Zanda Seņkova

Producenta asitenti: Linda Krūmiņa, Līna Sarma

Producents: PIGEON-BRIDGE

Līdzproducents: STU (EST) 

Sadarbības partneris: KOKA RĪGA

Izrādes atbalstītāji: PXB, PUPUMAISS, kafejnīca TVAIKS,  Tritone Studio

Finansiālais atbalsts: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Igaunijas Kultūrkapitāla fonds, Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma, Rīgas domes Izglītības, Kultūras un Sporta departaments

 

Pirmizrāde: 8.marts, 2014

koka ēku renovācijas centrā “KOKA RĪGA”

Izrādes garums: 50 min

 

“Intervija ar Madonnu” ir izrāde – performance, kurā izveidotas pārdomas par ģimenes un vecāku nozīmi un iespaidu, ko tie atstāj uz bērniem. Tā veidota, balstoties uz intervijām ar mātēm Baltijas valstīs, kas audzināja bērnus vienas. Horoegrāfe poētiskā veidā veido dialogu ar skatītājiem, sevi un vecākiem. Dialogs brīžiem mijas ar monologu,  kur uzdotie jautājums ieņem retorisku formu. Izrāde balansē starp iztēli un dokumentalitāti, skarbumu un vienkāršumu, svētumu un ikdienu.

 

Īpašs paldies: Elīza Danenfelde, Velga Denenfelde, Gunarz Bitz, Olga Romanova, Velta Emīlija, Elīna Linga, Sanda Kursīta, Kaja, Salvis Bērziņš, Artis Bērziņs, Ina Bērziņa, Māra, Līga Orlovska, Eva, Solvita, Kristīne Ozoliņa, Guna, Karīna Bērziņa, Dina, Ance, Santa, Ilona Zariņa, Toms Celmillers, Gatis and Zane Ozoliņi, Ģirts Ocagovs, Jānis Seņkovs, Ārija Vecvanaga, Pēteris Brīniņš, Alfs Treps, Gatis Pumpurs, Vladimirs Eihenbaums, Mārtiņš Eihe, Varis Piņķis, Triinu Aaron, Mārcis Ābele, Mārcis Ruiķis, Anna Sīle, Ieva Putna, Aigars Runģis, Kārlis Roberts Celms, Laila Šice, Inga Plūme, Agnija Ozola, Jānis Burmeisters, Rimans Iržikevičs, Kristiāns Riekstiņs, Pāvels Birmanis, Verners Bitters.