Draeger u.Co: IKDIENAS VĀJPRĀTS (AT)

Ideja, horeogrāfija: Tobias M.Draeger

Konsultants: Quan Bui Ngoc/ “Les Ballets C de la B”

Mūzikas konsultants: Barbara Draeger

Mūzika : Fiona Daniel

Skatuves dizains: Claudia Steinert, Christian Wilde,  Tobias M.Draeger

Skatuves dizaina tehniskais risinājums: Theres Indermaur, Tobias M.Draeger

Dramaturģija: Bauke Lievens

Producente: Yasamin Nikseresht

Kostīmu konsultante: Maiko Sakurai-Karner

Producents: Draeger u. CO

Viesizrāde Rīgā: 15. novembris, 2014

Arhitektūras un  mediju centrā H2O 6

 

Viesizrādi atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, INTPA (International Net for Dance and Performance Austria).  

This event is made possible by INTPA – INTERNATIONAL NET FOR DANCE AND PERFORMANCE AUSTRIA of Tanzquartier  Wien with funds by BKA and BMEIA.

Sadarbības partneri: RISEBAArhitektūras un mediju centrs H2O 6
Draugi: Maritim Park Hotel Riga,  TNT Express,  Valmiermuižas alus,  Tritone Studio,   Pulkvedim Neviens Neraksta, Gutenberga druka.

 

“Ikdienas vājprāts” ir prāta karte (mind map) – stāsts, kad esam ieslodzīti tumsas varā, lai organizētu un pārvaldītu ikdienišķo haosu mums apkārt ar vēlmi nojaukt šīs ierobežotības sienas mūsu prātos.

 

„Sākums vai turpinājums? Nekā. “Ikdienas vājprāts” ir estētiski unikāla kulmināc Tas aizved tevi uz iekšēju sevis klaustrofobiju un ķermeni, kas tiek iedzīts tā destrukcijā,” 
Georg Molnar/franzikreis.de, Vīnē.

“Lūdzu tikai seko gaismai. Mūsu izpratne par laiku, telpu un normalitāti tiek iztraucēta, bet neatturēta no smiekliem, prieka un sajūtām,” blumiflop.blogspot.co.at

Tobiass M. Draeger ir neatkarīgs horoegrāfs un skatuves mākslinieks, kura darbības spektrs caurvij skatuves, dizaina, jaunā cirka, filmu un skatuves mākslas žanrus. Viņa darbus raksturo izteikta vēlme radīt filmu uz skatuves bez tai raksturīgajiem elementiem. Pieredze strādājot ar cirka tehnikām ir radījusi īpašu mākslinieka izjūtu un izpratni par objektu funkcionalitāti, piešķirot tiem dzīvības nozīmi un līdzdarbošanos izrādēs. Tobiass kā izpildītājs regulāri darbojas starpdisciplināros mākslas projektos kompānijā “3Art3 Company” Šveicē.