Baloži dodas ikgadējā lidojumā – uz tikšanos pavasara IETM sanāksmē Hullā! March 1, 2019

IETM Plenēra sanāksme Hullā notiks no 28. – 31. martam, 2019.

‘Pigeon-bridge’ kopš 2014. gada ir regulārs biedrs vienā no lielākajiem Starptautiskajiem laikmetīgās skatuves mākslas tīkliem – IETM. Šo 5 gadu laikā, pateicoties vairākām programmām un ikgadējām sanāksmēm, mēs esam nepārtraukti pilnveidojušies – dalījušies savā pieredzē, attīstījuši jaunas prasmes un neatlaidīgi pastāvējuši par mākslas un kultūras vērtībām tik mainīgājā vidē.  Esam priecīgi arī ziņot, ka kopš 2018. gada maija producente Zane Estere Gruntmane ir IETM Konsultatīvājā padomē (IETM Advisory board) .

IETM Hulla 2019 pētīs realitāti par iekļaušanos šodienas sabiedrībā, tās mākslinieciskā pārstāvniecībā un radīšanas procesā. Tēmas ietvaros tiks apskatīti jautājumi, kas saistīti ar rasēm, etnisiskajām piederības, ticības, invaliditātes, vecuma, dzimuma, seksualitātes, klašu un ekonomiskos trūkums, kā arī jebkuru sociālas un institucionālas barjeras , kas kavē cilvēkus no iesaistīšanās un mākslas izbaudīšanas kā iekļaujošu sabiedrības daļu, kurā viņi dzīvo. Mēs jautāsim, vai jebkura iekļaušanās, ko mēs vēlamies sniegt teorētiski, ir tik viegli praktizējama dzīvē? Mēs debatēsis, vai valodas izmantošana un tādu terminu kā “iekļaušana” ir vairāk problemātiski kā noderīgi? Viens izmērs neder visiem, tāpēc kuru tu izvēlies iekļaut? Kā mēs sasniedzam šo praksi mūsu darbos? Plašāka informācija šeit.

Pēc pāris nedēļām mēs pacelsim spārnus, lai dotos uz Hull un piedalīties ikgadējā IETM Plenēra sanāksmē. Mūsu radošā producente Zane Estere Gruntmane piedalīsies aktivitātes kā IETM Konsultatīvās padomes biedrs. Un kopā ar Bente Andersen (māksliniecisko direktori no SAMAVARTEATERET Zviedrijā), moderēs vienu no interesantākajām sesijām “Newsround”.

“Newsround” ir īsu prezentāciju sērija, kurā dalībnieki prezentē esošos un nākotnes projektus ar mērķi uzrunāt potenciālos partnerus. Šī darba sesija ir arī vieta, kurā jaunie tīkla biedri var iepazīstinā sevi un savas organizācijas un tā sniedz telpu biedriem satikt savus nākotnes partnerus, gūt pārskatu par projektu daudzveidību. Un kā arī radoša vieta tās laikā ir iespēja dalīties ar jauniem sadarbības modeļiem un labākajām praksēm, kas realizētas tīkla ietvaros. Plašāka informācija šeit.

‘Pigeon-bridge’ izsaka pateicību IETM Mobilitātes programmai, kas sniedz atbalstu dalībai sanāksmē.